E-Bülten

Ekim 2016 E-Bülteni

Prof. Dr. Bülent Gülekli

Değerli Meslektaşlarım;

Ekim ayı E-Bülteni ile sizlerle tekrar birlikteyiz.

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği’nin ilan edilen olağan seçimli genel kurulu 25 Eylül 2016 tarihinde dernek merkezimizde siz saygıdeğer üyelerimizin katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

2016 – 2018 döneminde görev alacak 5. Dönem Yönetim Kurulumuz Genel Kurul tarafından seçilmiştir. Yapılan seçimler ve takiben oluşan Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda, yeni dönem için seçilen Derneğimiz Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki gibi belirlemiştir.

Başkan
Prof. Dr. Bülent Gülekli

2. Başkan
Prof. Dr. Timur Gürgan

Genel Sekreter
Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu

Sayman
Prof. Dr. Cavidan Gülerman

Üyeler (*)
Prof. Dr. Bülent Baysal
Prof. Dr. Turan Çetin
Prof. Dr. Hüseyin Görkemli
Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Prof. Dr. Murat Sönmezer
Prof. Dr. Yılmaz Şahin
Prof. Dr. Erol Tavmergen

Derneğimizin yeni döneminde daha önce de başarıyla yürütülen çalışmaların devam ettirilmesi, çeşitli bilimsel toplantı, kurs ve kongrelerin organizasyonu, üyelerimizle ilişkiler ve üye sayımızın arttırılması, çok-merkezli araştırma projelerinin yürütülmesi, bir dergi çıkarılması ve diğer dernek ve kuruluşlarla iyi ilişkilerin devam ettirilmesi gibi projelerle derneğimize hizmet etmeye devam edeceğiz ve derneğimizi daha ileri taşımak için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz.

Önceki dönem yönetim kurulumuza ve önceki başkan Prof. Dr. Turan Çetin hocamıza görev süresi boyunca derneğimizi tüm mecralarda en üst seviyede temsil ettikleri ve derneğimizin yönetimsel ve finansal olarak başarılı bir dönem geçirmesini sağladıkları için şahsım ve seçilen yönetim kurulumuz adına teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Bülent GÜLEKLİ
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Prof. Dr. Cavidan Gülerman

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Bu ayki E-Bültenimizin makalelerini Doç.Dr.Ayla Aktulay, Op.Dr.Ayşegül Öksüzoğlu ve Op.Dr.Taner Aksoy hazırladılar, kendilerine verdikleri destek ve emekleri için çok teşekkür ederiz.

Birinci makale orijinal başlığı “Semen quality of young adult ICSI offspring: The first results”

İkinci makale orijinal başlığı “Influence of increasing body mass index on semen and reproductive hormonal parameters in a multi-institutional cohort of subfertile men”

Üçüncü makale orijinal başlığı “Higher rates of aneuploidy in blastocysts and higher risk of no embryo transfer in recurre nt pregnancy loss patients with diminished ovarian reserve undergoing in vitro fertilization” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat SÖNMEZER – Prof. Dr. Cavidan GÜLERMAN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu