E-Bülten

Ocak 2017 E-Bülteni

Değerli meslektaşlarım,

Yılın ilk ayını kapsayan bu e-bültenimize, yeni senenin hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dileyerek başlamak istiyorum. Geçtiğimiz ay içerisinde dergi (Turkish Journal of Reproductive Medicine and Surgery) çalışmalarımızın devam ettiğini bildirmiştik, Şubat ayı içerisinde sanıyoruz ki ilk sayımız sizlerle buluşacak.

Yine “Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği” olarak Dünya IVF Derneği ile birlikte 04 Ekim– 08 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Resort Hotel’de düzenleyeceğimiz 19. Dünya IVF Kongresi kapsamında, siz meslektaşlarımıza bilimsel içeriği yüksek bir kongre hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız, kongre detaylarını dernek web sitemizde görme şansına sahipsiniz. Tüm yönetim kurulu üyeleri size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaya devam etmektedir.

İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Bülent GÜLEKLİ
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Cavidan Gülerman

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Değerli meslektaşlarımız,

Bu ayki E-Bültenimizin makalelerini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan Dr. Ali Gökçe, Dr. Kazibe Koyuncu ve Dr. Kaan Baydemir tarafından yapılmıştır, kendilerine verdikleri destek ve emekleri için çok teşekkür ederiz.

Birinci makale orijinal başlığı “Frequency of low serum LH is associated with increased early pregnancy loss in IVF/ICSI cycles”

İkinci makale orijinal başlığı “Adjuvant gonadotrophin-releasing hormone agonist trigger with human chorionic gonadotrophin to enhance ooplasmic maturity”

Üçüncü makale orijinal başlığı “The effect of intravenous immunoglobulin passive immunotherapy on unexplained recurrent spontaneous abortion:a meta-analysis” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat SÖNMEZER – Prof. Dr. Cavidan GÜLERMAN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu