E-Bülten

Mayıs 2016 E-Bülteni

Prof. Dr. Turan Çetin

Değerli Meslektaşlarım;

Sizlerle Mayıs E-Bülteniyle tekrar birlikteyiz. Yaz mevsimine göz kırptığımız bu güzel günlerde hız kesmeden bilimsel toplantılarımıza devam ediyoruz. 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde düzenlediğimiz V. Teorik ve Pratik Uygulamalı Histeroskopi & Laparoskopi kursumuz ve 22 Mayıs 2016 tarihinde Ankara Sheraton Hotel’de düzenlediğimiz “PKOS’da Güncel Durum” kursumuza meslektaşlarımızın ilgisi yine oldukça yoğundu.

2017 yılında ISVF ( International Society for In Vitro Fertilization ) ile ortak düzenleyeceğimiz kongremizin hazırlıklarına da devam etmekteyiz.

Kurslarımız ve diğer tüm bilimsel toplantılarımızın detaylarını www.utcd.org.tr adresimizden takip edebilirsiniz.

Prof. Dr. M. Turan ÇETİN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Değerli Meslektaşlarım,

Murat Sönmezer Bu ayki E-Bültenimizin makaleleriniAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Dr. Erkan Kalafat hazırladı, kendisine verdiği destek ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Birinci makale orijinal başlığı “Assisted Reproductive Technology Use and Outcomes Among Women With a History of Cancer”

İkinci makale orijinal başlığı “Effectiveness of Bilateral Tubotubal Anastomosis in a Large Outpatient Population”

Üçüncü makale orijinal başlığı “ Frozen–thawed Embryo Transfer in a Natural or Mildly Hormonally Stimulated Cycle in Women With Regular Ovulatory Cycles: a RCT” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Sönmezer
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu