E-Bülten

Haziran 2016 E-Bülteni

Prof. Dr. Turan Çetin

Değerli Meslektaşlarım;

Sizlerle Haziran ayı E-Bülteniyle tekrar birlikteyiz. Tüm üyelerimizin kayıtlı mail adreslerine duyurusunu yaptığımız üzere 25 Eylül 2016 tarihinde derneğimizin olağan genel kurul toplantısını dernek merkezimizde ( Adres: Nenehatun Caddesi No: 59 Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara ) düzenleyeceğiz. Üyelerimizin katılımını ehemmiyetle rica eder, herkese bu sıcak günlerde sevdikleri ile birlikte geçireceği mutlu tatiller dilerim.

Ayrıca 2017 yılında ISVF ( International Society for In Vitro Fertilization ) ile ortak düzenleyeceğimiz kongremizin hazırlıklarını da sürdürmekteyiz.

Kurslarımız, duyurularımız ve diğer tüm bilimsel toplantılarımızın detaylarını www.utcd.org.tr adresimizden takip edebilirsiniz.

Prof. Dr. M. Turan ÇETİN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Değerli Meslektaşlarım,

Bu ayki E-Bültenimizin makalelerini Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden Dr Mine Kanat hazırladı, kendisine verdiği destek ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Birinci makale orijinal başlığı “A randomized controlled, non-inferiority trial of modified natural versus artificial cycle for cryo-thawed embryo transfer”

İkinci makale orijinal başlığı “A prospective cohort study of endometriosis and subsequent risk of infertility”

Üçüncü makale orijinal başlığı “Antioxidants improve mouse preimplantation embryo development and viability” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Sönmezer
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu