E-Bülten

Eylül 2016 E-Bülteni

Prof. Dr. Turan Çetin

Değerli Meslektaşlarım;

Eylül ayı E-Bülteni ile sizlerle tekrar birlikteyiz. 02 Ekim 2016 tarihinde Wyndham Grand Hotel İzmir’de “PCOS’da Güncel Durum Sempozyumu” düzenleyeceğiz. Tüm meslektaşlarımız bu toplantımıza davetlidir ve kurs bitiminde tüm kursiyerlere sertifika verilecektir.

Kurslarımız, duyurularımız ve diğer tüm bilimsel toplantılarımızın detaylarını www.utcd.org.tr adresimizden takip edebilirsiniz.

Ayrıca 2017 yılında ISVF ( International Society for In Vitro Fertilization ) ile ortak düzenleyeceğimiz kongremizin hazırlıklarına devam etmekteyiz.

Son olarak Olağan Genel Kurul Toplantımızı 25 Eylül 2016 tarihinde saat 10:00’da dernek merkezimizde ( Adres: Nenehatun Caddesi No: 59 Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara ) düzenleyeceğimizi tekrar hatırlatır, Başkanlık dönemim süresince birlikte oldukça başarılı işlere imza attığımız Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Prof. Dr. M. Turan ÇETİN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Değerli Meslektaşlarım,

Bu ayki E-Bültenimizin makalelerini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Dr. Esra Yaprak, Dr. Bircan Yıldırım ve Dr. Ekin Özokçu hazırladılar, kendilerine verdikleri destek ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Birinci makale orijinal başlığı “Fertility – Related Quality of Life From Two RCT Cohorts With Infertility: Unexplained Infertility and Polycystic Ovary Syndrome”

İkinci makale orijinal başlığı “Correlation Between Chromosomal Distribution and Embryonic Findings on Ultrasound in Early Pregnancy Loss After IVF-Embryo Transfer

Üçüncü makale orijinal başlığı “Live Birth and Perinatal Outcomes Following Stimulated and Unstimulated IVF: Analysis of Over Two Decades of a Nationwide Data” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Sönmezer
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu