E-Bülten

Temmuz 2015 E-Bülteni

Prof. Dr. Turan Çetin

Değerli Meslektaşlarım;

Sizlerle Temmuz 2015 E-Bülteniyle tekrar birlikteyiz. Beşincisini 28 Ekim–31 Ekim 2015 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel’de düzenleyeceğimiz kongremiz için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Oldukça sık toplantılar düzenliyor ve sizlere en verimli kongre programını hazırlamaya çalışıyoruz.

Geçtiğimiz ay yayınlanan E-bütenimizde de belirttiğimiz gibi bilimsel toplantılarımıza Kongremiz sonrasında devam edeceğiz.

28 Ekim–31 Ekim 2015 tarihlerinde Antalya Cornelia Diamond Hotel’de düzenleyeceğimiz V. Kongremizle ilgili tüm detaylara da www.utd2015.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca geçmiş ve yapılması planlanan tüm bilimsel toplantılarımızla ilgili detayların tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. ( www.utd.org.tr )

Ülkemizin oldukça zor bir dönemden geçtiği bu dönemde Yüce Türk Milletimizin sağlık, barış ve huzur içerisinde bu günlerini en kısa zamanda atlatmasını temenni ediyorum.

Prof. Dr. M. Turan ÇETİN
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Murat Sönmezer

Değerli Meslektaşlarım,

Bu ayki E-Bültenimizin makalelerini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anablim Dalı’ndan Prof. Dr. Mesut Öktem hazırladı, kendisine verdiği destek ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Birinci makale orijinal başlığı “Relationship between diminished ovarian reserve and mitochondrial biogenesis in cumulus cells”

İkinci makale orijinal başlığı “Fertility Preservation in Woman With Endometriosis: For all, for some,for none?”

Üçüncü makale orijinal başlığı “The impact of diagnostic criteria on the reproducibility of the hysteroscopic diagnosis of the septate uterus: A randomized controlled trial” olarak belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Sönmezer
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
E-Bülten Koordinatörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu