Mail Kayıt Formu

Eposta Üyeliği
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneğinin düzenleyeceği; Webinar, Kurs, Duyuru ve diğer etkinlikler için eposta almayı kabul ediyorum.

Değerli Meslektaşlarımız,

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği, Üreme tıbbı konusunda; gelişmelere her yönüyle katkı sunmak, mesleki eğitimi, sağlık hizmetlerini ve etik değerlerini en yüksek standartlarda sürdürmek, özgün araştırmaları teşvik ederek tıbbi ve bilimsel literatürün zenginleşmesine liderlik etmek, toplumu biçimlendirmek, gibi ilkeleri benimsemiş bu ilkelere sadık kalarak ilerlemektedir.

Ülke çapında standartlar ve ulusal politikalar oluşturmak, Yurtiçi ve yurtdışı meslektaşlar ve üyeler arasındaki bilimsel ilişkileri güçlendirmek, dayanışmayı sağlamak amacıyla kültürel ve sosyal etkinlikler yapmaktayız. ABD Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliğine bağlı ülkelerin tümünde Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite yan dalı olarak Kadın Doğum uzmanlığı sonrası 3 yıllık bir eğitim verilmektedir. Ülkemizde maalesef bu yan dal eğitimi verilmediği için Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği olarak bu tip eğitimleri diğer derneklerle birlikte vermeye çalışıyoruz. ÜTCD olarak şimdiye kadar yaptığımız webinar, seminer, sempozyum, kurslar ve kongrelerimizde bu eğitimleri kısmen olsun gerçekleştirdik ve büyük bir tempoyla çalışmaya devam ediyoruz.

Derneğimizin, alanında uzmanlaşmak isteyen genç hekimlerin eğitimine ve gelişimine katkı sağlamak için gerçekleştirmiş olduğu kongre, kurs, webinar, sempozyum gibi etkinliklerinden haberdar olmak isteyen meslektaşlarımızın web sitemizdeki formu doldurması yeterli olacaktır.

Selam ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Başkanı

 

Başa dön tuşu