Kongre

X. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi

TARİH

1 – 5 KASIM 2023

YER

Nirvana Cosmopolitan Otel / Kongre Merkezi, Antalya

Değerli meslektaşlarımız,

X. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongremiz 1-5 Kasım 2023 tarihleri arasında, geçen yıl hepimizin ve hepinizin çok memnun kaldığı Nirvana Cosmopolitan Otel’ de gerçekleştirilecektir. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu olarak, tüm fedakarlıkları sizler için yapıp, başarılı bir kongre daha gerçekleştirmek arzusundayız.

Uluslararası katılımlı bu kongremize, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu olarak sizleri davet etmekten çok büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Kongremizde kendi alanında çok başarılı olan ulusal ve uluslararası konuşmacılar katkıda bulunacaklardır. Bu yılki kongremizde genel olarak, klasik konular yerine daha çok tartışma oturumları gerçekleştirilecektir. Bu tartışmalar sonunda günlük pratiğimize yönelik eğitimleri ve yeni tedavi prensiplerini alarak kongremizden ayrılmış olacaksınız. Ayrıca çok beğeni kazanan GESEA programımızın Level-1 sınavı da yine bu kongrede yapılacaktır.

Geçen yıl çok ilgi gören Laparoskopi, Histeroskopi kursu, Ovaryan doku dondurma kursu, hemşirelik programı ve Azerbaycanlı meslektaşlarımızın dahil olacağı oturumlar da yine bu yıl programımıza alınmıştır.

Bilimsel programın yanında sizlere günün yorgunluğunu unutturacak çok dinlendirici bir sosyal program sunmak için de hazırlıklara tekrar başlanmıştır.

Tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu