Kurs

GESEA KURSU 14-15-16 Nisan 2023

GESEA KURSU

14-15-16 Nisan 2023    Ankara – Türkiye

 

Değerli meslektaşlarımız,

Beşincisini gerçekleştireceğimiz GESEA (Gynaecological Endoskopic Surgical Education and Assessment) kursumuz 14 – 15 – 16 Nisan 2023 tarihleri arasında ,Gentek Medical ve Teknik Cihazlar Genel Merkez/Atlas konferans salonu, Ahmet Haşim Cad. No:27 Dikmen-Ankara adresinde yapılacaktır. Aşağıda detaylarını göreceğiniz bilimsel programımızda,10 katılımcı 1 gün Histeroskopi, 1 gün Laparoskopi eğitimi aldıktan sonra bir sonraki aşamada sıvana girip Level -1 Sertifikası alabilecektir.

Maketler üzerinde Avrupa standartlarında yapılan bu eğitim modeli Avrupa’da yıllarca üzerinde çalışılmış ve akredite olmuş bir eğitim programıdır.Teorik eğitimin ardından psikomotor beceri değerlendirmede ve kazanmada kabul görmüş bu metodlarla (HYSTT,SUTT,LASTT) adaylar kendi becerilerinin farkında olabilmekte ve diğer katılımcılarla düzeylerini karşılaştırabilmektedirler.

Ancak bu kursa katılmadan https://gesea.eu/ online sayfasın girip 30 euro ücret ödeyerek buradaki sınavı geçmenizi öneririz.Sınavı geçip bizim kursumuzu aldıktan kısa bir süre sonra Level -1 sınavına girebileceksiniz.Aksi takdirde bizden aldığınız teorik ve pratik kurstan sonra Level-1 sınavına girebilmeniz için tekrar online sınava girmek zorunda kalacaksınız.

Sadece 10 kişi ile sınırlı kontenjanımızı ve tarihleri dikkate almanızı, kaydınızı yaptırmanızı öneririm. Hepinize başarılar dilerim.

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

 

Başa dön tuşu